Auto złom Katowice - złomowanie pojazdów uszkodzonych i powypadkowych

Auto Złom Szczerbowski to firma z tradycjami. Działamy na rynku kasacji pojazdów osobowych i ciężarowych od 2005 roku. Przyjmujemy samochody powypadkowe, uszkodzone, zdezelowane, popowodziowe lub po prostu stare, które swoją obecnością na drodze zagrażają innym uczestnikom ruchu. Złomujemy auta wszystkich marek i modeli z Katowic i okolic.

Oferujemy legalne i bezproblemowe złomowanie aut za gotówkę. Koniecznie skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową wycenę swojego samochodu.

Konkurencyjne ceny

Dużą zaletą korzystania z usług auto złomu jest fakt, że skupujemy i złomujemy samochody za gotówkę. Rzetelną wyceną samochodów zajmują się nasi specjalnie przeszkoleni pracownicy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zaproponowana przez nas cena jest ceną maksymalną. Nigdzie indziej nie dostaniesz za swoje stare lub uszkodzone auto więcej pieniędzy.

Nie musisz nigdzie jechać. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a nasz pracownik przyjedzie w dowolne wskazane przez Ciebie miejsce i dokona darmowej wyceny auta. Mieszkańcy Katowic i okolic od lat korzystają z naszych usług o czym świadczy wiele pozytywnych opinii o naszym Auto Złomie.

Złomowanie samochodów dla Katowiczan - darmowy transport

Martwisz się, jak dostarczyć stary samochód do naszej siedziby? Niepotrzebnie!

Podejmując decyzję o skorzystaniu z usług firmy Auto Złom Szczerbowski nie musisz kłopotać się z wynajmowaniem lawety do przewiezienia powypadkowego samochodu. Bez dodatkowych opłat nasz kierowca przyjedzie pod wskazany adres i odbierze niesprawny samochód prosto z twojej posesji. Szybko, sprawnie i co najważniejsze bezpłatnie.

Pamiętaj: Skupujemy auta powypadkowe ze Śląska i Małopolski.

Wszystkie formalności załatwiamy w przeciągu doby.

Oddałem auto na złom i co dalej?

Po otrzymaniu od nas zaświadczenia o złomowaniu należy udać się do Wydziału Komunikacji, w którym dokonano rejestracji pojazdu. Mieszkańcy Katowic muszą kierować się do Biura Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów mieszczącego się przy ul. Francuskiej 70. Urząd czynny jest w poniedziałki od 7:30 do 17:00, natomiast w pozostałe dni tygodnia od 7:30 do 15:30. Warto także udać się od swojego ubezpieczyciela, gdyż za niewykorzystany okres ubezpieczenia OC przysługuje nam zwrot nadpłaconej składki

Legalna kasacja aut

Wszystkie czynności, które wykonujemy ze sprzedanym przez Ciebie pojazdem, są legalne. Oznacza to, że po dokonaniu transakcji otrzymasz od nas dokument poświadczający złomowanie pojazdu. Nie musisz się martwić, że twój pojazd trafi na nielegalne składowisko, gdzie będzie wielkim zagrożeniem dla środowiska.

Osoby troszczące się o środowisko naturalne mogą spać spokojnie. Nasza Stacja demontażu pojazdu w sposób bezpieczny pozbawia samochód substancji niebezpiecznych, które następnie oddawane są do utylizacji legalnie działającym firmom.

Nie wiesz co zrobić ze starym samochodem? Skontaktuj się z nami! Zaproponujemy uczciwą cenę, a ty szybko pozbędziesz się niechcianego problemu!

Auto części

Samochody złomowane