Skup Samochodów Żywiec - Skupujemy auta za gotówkę

Auto Złom Szczerbowski to profesjonalna firma zajmująca się skupem samochodów powypadkowych, niesprawnych, starych lub po prostu nieużywanych, a także demontażem i złomowaniem aut z Żywca i okolic. Firma zajmuje się skupem różnych marek pojazdów, za które sprzedający otrzymują gotówkę od ręki.

Mieszkasz w innym mieście? Sprawdź nasze oferty: Auto Skup Bielsko Biała, Auto Skup Pszczyna lub zadzwoń - 693 636 064! Nasz wykwalifikowany personel odpowie na każde pytanie związane z profilem naszej działalności.

Skup aut powypadkowych Śląsk

Sprzedaj nam swój stary samochód za gotówkę

Pewnie zastanawiasz się, co wyróżnia nasz skup na tle konkurencji. Jest to solidna i rzetelna wycena pojazdu! Dzięki temu możesz mieć pewność, że za swoje uszkodzone auto otrzymujesz sprawiedliwą zapłatę.

Poza atrakcyjnymi cenami oferujemy bezpłatny transport autolawetą z miejsca postoju pojazdu. Już nie musisz martwić się, jak dostarczysz wrak do Stacji Demontażu Pojazdu. To my przyjedziemy do ciebie i bez żadnych dodatkowych opłat przyjedziemy po uszkodzone w wyniku wypadku auto.

Sprawdź także naszą ofertę: Auto Złom Żywiec

Zaświadczenie o demontażu auta

Każda nasza transakcja odbywa się w sposób legalny. Pracownik, który przyjedzie odebrać twoje auto będzie miał ze sobą gotówkę oraz dokument potwierdzający demontaż pojazdu. Dzięki temu zgodnie z prawem będziesz mógł wyrejestrować pojazd i wypowiedzieć umowę z ubezpieczycielem jeszcze tego samego dnia.

Oferta dla mieszkańców Żywca i okolic

Żywiec i okolice to rejon, z którego co miesiąc skupujemy dziesiątki aut oznaczonych rejestracją SZY z przeznaczeniem na części lub złomowanie. Działamy legalnie i uczciwie. Płacimy gotówką nawet za uszkodzone, zniszczone lub zaniedbane pojazdy, które odbieramy od zadowolonych klientów z terenu powiatu żywieckiego i okolic.

Solidny Skup Samochodów

Skup aut istnieje na rynku od 2007 roku, nieustannie powiększając zakres działalności oraz obsługiwany teren. Z mieszkańcami Żywca współpracujemy od lat, oferując wysokie ceny za samochody oraz korzystne warunki dokonywanej transakcji. W tej branży wyróżnia nas fachowe oraz indywidualne podejście do każdej transakcji.

Zadzwoń do nas już dziś! 693 636 064

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń do nas. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie jakim dysponujemy pozwala nam na przygotowanie lepszej oferty niż firmy konkurencyjne.

Specjalna oferta dla Ciebie

Masz samochód do sprzedania? Nie czekaj na klientów z ogłoszeń, nie marnuj czasu trzymając samochód w komisach! Nasz profesjonalny skup aut załatwi wszystkie formalności w ciągu 24h.

Autoskup Żywiec

Skup aut Żywiec