Auto złom Tychy - Złomowanie aut powypadkowych

Od lat prowadzimy Auto Złom, zapewniając naszym klientom niezwykle korzystne warunki dokonania złomowania ich pojazdów oraz wydając do każdego auta zaświadczenie o kasacji. Działamy na terenie województwa małopolskiego i śląskiego w tym także w Tychach.

Chcesz sprzedać z korzyścią swoje auto? Zadzwoń 693 636 064 lub sprawdź naszą ofertę: Auto Złom Bielsko Biała, Auto Złom Sosnowiec

Skorzystaj z usług, które oferuje nasz Auto Złom. Mieszkańcy Tych codziennie dokonują wyboru naszego szrotu i korzystają z proponowanych przez nas usług, które obejmują m. in. skup aut powypadkowych oraz ich legalne złomowanie za gotówkę. Niezależnie od wielkości pojazdu – czy jest osobowy czy ciężarowy – odbierzemy go bezpłatnie z dogodnego dla Ciebie miejsca w terminie, który sam wybierzesz.

Wystarczy jeden telefon

Jeden telefon do naszej firmy wystarczy, byśmy dokonali darmowej i solidnej wyceny auta, biorąc pod uwagę nie tylko jego masę, ale również markę, model, rocznik, pojemność czy stan. Interesujemy się samochodami powypadkowymi, uszkodzonymi, zalanymi, starymi i zdezelowanymi. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i znają branżę na wylot. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepszą możliwą cenę za twoje stare auto.

Darmowy transport z Tych

Nie kłopocz się szukaniem sposobu, jak dostarczyć do nas swój samochód. Wraz z gotówką, przyjedzie do Ciebie nasz pracownik, który bez dodatkowych opłat załaduje auto na lawetę i dostarczy go na złomowisko. Wszystkie niezbędne formalności załatwimy w przeciągu 24 godzin.

Każda nasza transakcja kończy się wydaniem sprzedającemu zaświadczenia o legalnym demontażu pojazdu. Z takim zaświadczeniem należy udać się do Wydziału Komunikacji mieszczącym się przy ul. Budowlanych 59 w Tychach i wyrejestrować auto.

Skorzystaj już dziś!

Jeśli chcesz szybko i sprawnie pozbyć się swojego auta - skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci nasz Auto Złom. Z Tych co miesiąc odbieramy i złomujemy dziesiątki atu. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy polecają naszą niezawodną, sprawdzoną, pewną i bezpieczną pomoc w autokasacji.

Auto części

Samochody złomowane