Skup Aut Powypadkowych Katowice - Gotówka w tym samym dniu

Chcesz sprzedać swój stary, zniszczony samochód, ale masz już dość kupców, którzy chcą jak najniżej zejść z ceny? Skontaktuj się z nami. Od lat zarządzamy profesjonalnym skupem aut m.in. z Katowic i okolic. Skupujemy wszystkie marki i modele aut niezależnie od ich stanu. Prowadzimy skup samochodów za gotówkę ze Śląska i Małopolski.

Skupujemy wszystkie pojazdu

Zależy ci na szybkim sfinalizowaniu umowy? Nie ma problemu. Nasz doświadczony pracownik pojawi się w dogodnym dla Ciebie terminie. Dokona on uczciwej i darmowej wyceny auta, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że zaproponowana cena jest ceną maksymalną, jaką będziesz w stanie uzyskać za samochód. Prowadzimy profesjonalny skup pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych i ciężarowych, nie ograniczamy się, więc jedynie do małych samochodów. Dzięki nam zyskasz więcej miejsca w garażu lub na parkingu przy domu.

Wszystkie formalności związane ze skupem auta załatwiamy w przeciągu 24 godzin. Gotówkę za samochód otrzymasz jeszcze tego samego dnia. Jeżeli interesuje Cię skup aut Katowice nie mogłeś lepiej trafić, na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, możesz również zadzwonić pod numer telefonu 693 636 064. Nie musisz się niczym martwić, do każdej transakcji podchodzimy w sposób indywidualny.

Skup aut powypadkowych Śląsk

Dlaczego jesteśmy najlepsi.

Nasza firma zajmuje się skupem pojazdów od ponad 10 lat. Przez ten okres przeprowadziliśmy setki transakcji na terenie Katowic, Żywca, Wadowic oraz Bielska-Białej. Jak widać zasięg naszej działalności obejmuje województwa śląskie oraz małopolskie. Do naszych niezaprzeczalnych atutów należy:

  • Najlepsza Cena
  • Gotówka od ręki
  • Bezpieczeństwo
  • Fachowa i przyjazna obsługa
  • Skupujemy auta w każdym stanie oraz wszystkich marek

Bezpłatny transport auta

Wiemy jak drogi może być transport autolawetą do miejsca docelowego. Dlatego też wszystkim naszym klientom proponujemy darmowy transport lawetą do naszej siedziby. Niezależnie od tego czy auto jest powypadkowe, uszkodzone czy po prostu stare. Za darmo odbierzemy je z miejsca postoju.

Zaświadczenie o demontażu auta

Każda nasza transakcja kończy się wydaniem zaświadczenia o demontażu auta. Takie zaświadczenie to gwarancja, że samochód nie wyląduje na nielegalnym składowisku, lub nie zostanie wykorzystany w działalności przestępczej. Z zaświadczeniem należy udać się do Wydziału Komunikacji celem wyrejestrowania pojazdu.

Mieszkańcy Katowic, którzy posiadają samochody z rejestracją zaczynającą się od SK, muszą udać się do Biura Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów. Urząd ten mieści się przy ul. Francuskiej 70 w Katowicach. Wyrejestrowania pojazdu można dokonać w poniedziałki od 7:30 do 17:00, a od wtorku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. Nie zapomnijmy też poinformować ubezpieczyciela o sprzedaży pojazdu, gdyż może okazać się, że będzie nam się należał zwrot nadpłaconej składki za ubezpieczenie OC.

Sprawdzony i legalny skup aut

W branży skupu aut działamy od wielu lat. Możemy poszczycić się niezliczoną ilością zadowolonych klientów, którzy otrzymali gotówkę za swoje stare auto tego samego dnia.

Nie czekaj i zadzwoń już dziś! Tylko u nas otrzymasz za swoje auto maksymalną ilość pieniędzy.

Bogaty wybór części samochodowych

Nieodłączną częścią działalności jako stacja demontażu pojazdów jest prowadzenie sprzedaży części samochodowych. Nie inaczej jest w naszym przypadku. Wszystkie części, które można jeszcze zainstalować w samochodach, są do nabycia bezpośrednio w siedzibie firmy lub za pośrednictwem portalu allegro. Na każdą z nich dajemy 14-to dniową gwarancję rozruchową.

Jeżeli poszukujesz części do swojego auta, zadzwoń i zapytaj o nią naszych pracowników. Z chęcią pomożemy!

Zadzwoń do nas już dziś! 693 636 064

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń do nas. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie jakim dysponujemy pozwala nam na przygotowanie lepszej oferty niż firmy konkurencyjne. Nasz auto skup pomoże Ci zyskać miejsce w garażu lub pozbyć się auta które nie nadaje się już do użytku.