Skup aut Sosnowiec - Płacimy Gotówką za każde auto

Skup samochodów powypadkowych i uszkodzonych za gotówkę

Zobacz jak łatwo i korzystnie sprzedać swoje stare, nieużywane auto. Nie musisz już czekać na klientów zainteresowanych wystawioną przez Ciebie ofertą lub przetrzymywać swojego auta w komisie. Wybierz Auto Złom Szczerbowski! Ponad 10 letnie doświadczenie w branży pozwala nam śmiało stwierdzić, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Poznaliśmy potrzeby naszych klientów i staramy się w pełni je realizować.

Po drogach naszego kraju porusza się niemal 100 tysięcy aut z rejestracją samochodową wskazującą na Sosnowiec. Niektóre z nich od wielu dni, a nawet tygodni bezskutecznie próbują być sprzedane przez swoich właścicieli. Z pomocą przychodzi nasza firma.

Skupujemy auta powypadkowe, uszkodzone, a także pojazdy sprawne z Sosnowca i okolic. Nie czekaj i wybierz nasz Auto Skup.

Skupujemy uszkodzone samochody

Auto Złom Szczerbowski założony został w 2007 roku. Od tego czasu skupiliśmy niezliczoną liczbę aut uszkodzonych, powypadkowych lub używanych z Sosnowca. Każdy zakup poprzedzony, był fachową i rzetelną wyceną pojazdu. Nasi klienci zadowoleni są nie tylko z oferowanych przez nas wysokich cen, ale także z szybkiej i profesjonalnej obsługi. Dla mieszkańców innych miast również przygotowaliśmy oferty. Sprawdź Auto Skup Wadowice, Auto Skup Żywiec i zobacz co zyskasz na współpracy z nami.

Skup aut powypadkowych Śląsk

Wycena i transport bez dodatkowych kosztów

Nadal zastanawiasz się czy warto sprzedać nam swój samochód? Przeczytaj, dlaczego mieszkańcowi Sosnowca opłaca się nawiązać z nami współpracę.

Szybka i bezpłatna wycena - wystarczy zadzwonić, napisać lub pojawić się osobiście w siedzibie firmy. Nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą skrupulatną i wnikliwą wycenę pojazdu.

Transport z Sosnowca gratis - Na lawecie bądź na własnych kołach przewieziemy samochód z Twojej posesji do siedziby naszej firmy.

Gotówka do ręki - Sprzedajesz auto i od razu otrzymujesz pełną kwotę podana przy wycenie. Bez żadnych uszczupleń i ukrytych kosztów.

Zaświadczenie o demontażu pojazdu - Na drugi dzień po transakcji bez problemu wyrejestrujesz pojazd w Wydziale Komunikacji i wypowiesz ubezpieczenie samochodu.

Lepszej oferty nie znajdziesz

Sprzedaj nam samochód już dziś! Nie czekaj na klientów z ogłoszeń ani na wiadomości z komisów. Skupimy każde auto powypadkowe, uszkodzone bądź sprawne za gotówkę!

Zadzwoń już dziś! 693 636 064

Chcesz wyzłomować pojazd - Auto Złom Sosnowiec