Skup Aut Wadowice - skupujemy auta za gotówkę

Jeżeli posiadasz auto, w którym rdza zadomowiła się na dobre, z którego lakier odchodzi płatami, a elektronika sprawia coraz więcej problemów to oferta naszego Auto Złomu z Małopolski jest dla Ciebie.

Od 2007 roku profesjonalnie zajmujemy się skupowaniem i złomowaniem aut z terenu województwa śląskiego i małopolskiego, w tym z Wadowic. Prowadzimy skup samochodów z Wadowic: powypadkowych, starych, niesprawnych, popowodziowych i popożarowych. Nie ważne co dolega twojemu samochodowi, z chęcią go od ciebie odkupimy.

Sprawdź także: Skup Aut Sosnowiec, Skup Aut Żywiec.Skupujemy każdą markę i model, bez znaczenia czy jest to sedan, hatchback, auta zabytkowe, czy nawet terenowe. Jeżeli miałeś wypadek i auto nie nadaje się już do użytku, nie musisz się martwić, zajmujemy się również skupem samochodów powypadkowych nie tylko z Wadowic ale również z całego województwa małopolskiego.

Dlaczego warto nam sprzedać auto

Prowadzimy legalną Stację Demontażu Pojazdów. Dla naszych klientów oznacza to pewność, że pojazd nie trafi na dzikie wysypisko śmieci lub nie zostanie użyty jako narzędzie przestępstwa. Każda nasza transakcja kończy się wydaniem sprzedającemu zaświadczenia o demontażu. Taki dokument jest dowodem na zgodną z prawem kasację oraz umożliwia wyrejestrowanie auta i wypowiedzenie umowy z ubezpieczycielem.

Skup Samochodów w Wadowicach - gotówka od ręki

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy sumiennie i uczciwie wycenią auto. Nie musisz się martwić także transportem z miejsca postoju pojazdu do naszej siedziby. Wraz z umówioną gotówką przyjedzie autolaweta, która bez dodatkowych opłat, całkowicie za darmo zabierze stare, zdezelowane auto.

Lepszej oferty w Wadowicach nie znajdziesz

Wiemy jak cenny dla naszych klientów jest ich czas. Dlatego staramy się dostosować. Wycena, przekazanie pieniędzy i odbiór auta odbywają się w dogodnych terminach. Bez zbędnych formalności. Szybko i sprawnie powypadkowy samochód zniknie z twojej posesji.

Nasz skup aut jest godny polecenia.

Zadzwoń już dziś! 693 636 064

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń do nas pod numer 693 636 064. Nasi fachowcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Ponad 10-cio letnie doświadczenie jakim dysponujemy pozwala nam na przygotowanie dla Ciebie lepszej niż konkurencja.

auto-skup

 Skup aut Wadowice