Auto złom Sosnowiec - Złomowanie samochodów z Sosnowca

Zgodnie z polskim prawem samochody przeznaczone do złomowania powinny być oddane do profesjonalnej stacji demontażu pojazdów. Którą firmę zatem wybrać? Odpowiedź jest prosta. Auto Złom Małopolska ma dla Ciebie najlepszą ofertę!

Sosnowiec - miasto powiatowe położone w centralnej części województwa śląskiego, we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto zamieszkane jest przez ponad 190 000 mieszkańców. Po Polsce porusza się niemal 100 tysięcy samochodów z rejestracja zaczynającą się od liter SO.

Część z tych aut nie nadaje się już do jazdy. Uległy one poważnym wypadkom, koszty ich naprawy znacznie przewyższają wartość auta lub po prostu stan techniczny nie pozwala na dalszą ich eksploatację. Wybawieniem z takiej sytuacji jest nasza firma, oferująca usługę złomowania aut. Mieszkasz w innym mieście? Sprawdź oferty dla Auto Złom Bielsko Biała, Auto Złom Trzebinia oraz innych miejscowości z południa Polski.

Jakie auta przyjmujemy

Przyjmujemy samochody zarówno ciężarowe jak i osobowe, niezależnie od marki. Swoim obszarem działania obejmujemy również Sosnowiec oraz okolicę. Wykwalifikowani pracownicy sprawnie i szybko zajmą się starym lub uszkodzonym samochodem zalegającym na podwórku.Gotówkę otrzymasz do ręki w momencie podpisywania umowy.

Wycenimy Twój pojazd bez dodatkowych kosztów

Chcesz oddać do złomowania swoje stare wysłużone auto? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni pod telefonem, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy. Nasi pracownicy sprawnie i rzetelnie określą rzeczywistą wartość twojego pojazdu. Będziesz zaskoczony jak dużo wart jest twój samochód.

Nie czekaj i zadzwoń już dziś! Wszelkie formalności załatwimy w przeciągu doby. Zaufało nam już mieszkańców Sosnowca, dzięki czemu liczba pojazdów odbieranych z miasta systematycznie rośnie.

Zadzwoń już dziś! 693 636 064

Sprawdź także: Skup Aut Sosnowiec