Auto złom Czechowice - Legalne i Profesjonalne złomowanie samochodów

Sprawnie i legalnie przeprowadzona kasacja uszkodzonego pojazdu to nasza specjalność! Od lat cieszymy się szerokim zainteresowaniem klientów, prowadząc w pełni profesjonalny Autozłom. Czechowice są obszarem, gdzie wielu kierowców korzysta z naszej pomocy. Dokładnie przeprowadzona darmowa wycena obejmuje złomowanie pojazdów każdej marki zarówno ciężarowych, jak i osobowych. Do każdej transakcji podchodzimy w sposób fachowy i indywidualny, wiemy, że każdy samochód jest inny.we.

Kasacja pojazdów powypadkowych

Jeżeli Twoje auto uległo wypadkowi i nie nadaje się teraz do użytku, z chęcią pomożemy Ci pozbyć się tego problemu. Pomożemy Ci przejść przez cały proces złomowania zgodnie z obowiązującym w naszym kraju przepisami. Demontaż aut oraz sprzedaż części używanych w niskiej cenie to kolejne elementy oferty, jaką posiada nasz auto złom, który znajduje się w okolicach Czechowic.

Darmowy transport

Jako firma z 10-cio letnim doświadczeniem w branży złomowania, zgodnie z wszelkimi procedurami, zadbamy o spełnienie wszystkich Państwa oczekiwań. Nasze atuty to:

  • bezpłatnie odbierzemy pojazd,
  • płacimy gotówką bezpośrednio przy jego odbiorze
  • wydajemy legalne zaświadczenia
  • skupujemy pojazdy każdej marki.

Czechowice i inne okoliczne miejscowości to tereny, gdzie osobiście odwiedzimy naszych klientów, dopełniając wszystkich formalności w wyznaczonych przez klienta miejscu i czasie.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Jeśli chcesz szybko i sprawnie pozbyć się swojego niesprawnego samochodu - skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci nasza firma. Z Czechowic oraz okolicznych miejscowości co miesiąc odbieramy i złomujemy dziesiątki pojazdów w różnym stanie. Skup samochodów to branża w której czujemy się jak ryba w wodzie.

Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy polecają naszą niezawodną, sprawdzoną, pewną i bezpieczną pomoc w autokasacji. Dzięki nam zyskasz dodatkowe miejsce w garażu lub na przydomowym parkingu. Wszystkie niezbędne formalności załatwimy w 24 godziny.
Mieszkasz w Czechowicach? A może jesteś z okolic tego pięknego miasta? Jeśli posiadasz zbędny samochód, skontaktuj się z nami! Odkupimy go za bardzo atrakcyjną cenę!

Zadzwoń do nas

Jeżeli masz jakieś wątpliwości, zadzwoń do nas pod numer 693 636 064. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Nasze doświadczenie i wiedza zdobyta w trakcie naszej działalności, pozwala nam na skuteczną realizację nawet najbardziej skomplikowanych transakcji, które będą korzystne dla obu stron. Podejmiemy się nawet ciężkich wyzwań, z którymi nie poradzi sobie konkurencja.

Złomowanie CzechowiceZłom Czechowice