Auto złom Trzebinia - profesjonalne złomowanie samochodów.

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, zapewne planujesz zezłomować lub sprzedać za gotówkę swój samochód. Nasza firma w fachowy sposób zajmie się tym problemem. Prowadzimy działalność z zakresu kasacji samochodów niezależnie od ich stanu oraz marki. Jeżeli szukasz autozłomu w miejscowości Trzebinia lub okolicach to trafiłeś w dobre miejsce.

Złomowanie samochodów

Chcesz legalnie, szybko i bezproblemowo zezłomować swój samochód? Takie możliwości daje Ci nasz Auto Złom. Trzebinia jest jednym z miast, do którego przyjdziemy bezpłatnie, by odebrać każdy pojazd, za który zapłacimy gotówką. Działamy w pełni profesjonalnie, chcąc spełnić wszystkie oczekiwania klientów.

Skupujemy wszystkie pojazdy

Skupujemy samochody ciężarowe, dostawcze i osobowe. Jeśli szukasz pewnego rozwiązania, ponieważ Twój pojazd uległ wypadkowi, jest już stary lub niesprawny - odwiedź nasz Auto Złom. Trzebinia i okolice są terenem, gdzie wielu właścicieli samochodów korzysta z naszych usług i poleca innym naszą sprawdzoną pomoc w dokonaniu autokasacji.

Jeżeli posiadasz auto które nie nadaje się do użytku, a stanowi dla Ciebie jedynie obciążenie finansowe, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zyskać dodatkowe miejsce na przydomowym parkingu lub garażu.

Co nas wyróżnia

Nasza firma zajmuje się skupem aut od ponad 10 lat. W tym okresie dokonaliśmy setek udanych transakcji oraz pomogliśmy wielu zadowolonym klientom, pozbyć się problemu jakim jest niesprawne auto. Do naszych największych zalet należy, to że do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. To właśnie nasze doświadczenie pozwala nam na oferowanie ceny korzystnej dla obu stron. Nasza firma oferuje

  • Gotówkę od ręki
  • Fachową wycenę
  • Dojazd oraz transport pojazdu w cenie
  • Wydajemy legalne zaświadczenia

Bezpieczeństwo transakcji

Wydajemy wymagane do wyrejestrowania w Wydziale Komunikacji zaświadczenia o demontażu. Gwarantujemy indywidualną darmową wycenę samochodu, atrakcyjne ceny i sprawnie przeprowadzone formalności.

Jeżeli masz pytania - Zadzwoń 693 636 064

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń do nas. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie jakim dysponujemy pozwala nam na przygotowanie lepszej oferty niż firmy konkurencyjne.

Złomowiska Trzebinia

Auto złom Trzebinia