Auto złom Żywiec. Legalna i profesjonalna kasacja pojazdów

Nasza firma Auto Złom Szczerbowski to auto szrot z siedzibą w Oświęcimiu, która złomuje pojazdy na dużym obszarze Małopolski oraz Śląska, w tym z Żywca i okolic. Jeżeli chcesz legalnie i bez problemu pozbyć się starego auta sprawdź ofertę naszego Auto Złomu.

Pochodzisz z innej miejscowości. Sprawdź także: Auto Złom Tychy, Auto Złom Trzebinia. Nasi doświadczeni pracownicy odpowiedzą na każde pytanie.

Atrakcyjne warunki

Charakterystyczną cechą naszego auto złomu jest fakt, że za każdy samochód w dowolnym stanie otrzymasz gotówkę do ręki. Nasi specjaliści dokonają rzetelnej wyceny, dzięki czemu możesz być pewny, że za dany typ pojazdu otrzymujesz maksymalną kwotę. Przyjeżdżamy po każdy pojazd: uszkodzony, powypadkowy, popożarowy, popowodziowy, stary lub zdezelowany.

Bezpłatny transport

Nie trać czasu i pieniędzy na wynajęcie autolawety, która przywiezie twój samochód z Żywca do naszej siedziby. My zrobimy to za Ciebie. Wraz z lawetą, przyjedzie do Ciebie nasz pracownik, który dostarczy gotówkę, dokument poświadczający złomowanie oraz całkowicie za darmo odbierze twoje zdezelowane auto.

Z zaświadczeniem o demontażu należy udać się w jak najkrótszym terminie do Wydziału Komunikacji mieszczącego się przy al. Wolności 2 w Żywcu i wyrejestrować pojazd. To zaświadczenie pozwala także wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC tego samego dnia.

Rozumiemy, że nasi Klienci są ludźmi zapracowanymi i nie zawsze znajdą czas. Dlatego proponujemy dokonanie transakcji w dogodnym dla klienta miejscu i czasie. Nasz pracownik dostosuje się do twojego grafiku, a wszelkie niezbędne formalności zostaną załatwione w ciągu doby.

Legalna kasacja pojazdów powypadkowych

Cały proces złomowania jest zgodny z przepisami obowiązującymi w naszym kraju. Demontaż aut oraz sprzedaż części używanych w niskiej cenie to kolejne elementy oferty, jaką posiada nasz auto złom.

Mieszkasz w Żywcu? A może jesteś z okolic tego pięknego miasta? Jeśli posiadasz zbędny samochód, skontaktuj się z nami! Odkupimy go za bardzo atrakcyjną cenę!

Nie czekaj i zadzwoń teraz!

Autokasacja

Plac demontażu pojazdow