Skup Aut Powypadkowych Śląsk

Zastanawiałeś się co zrobić z samochodem zniszczonym w wypadku? Naprawiać czy sprzedać? Jeżeli w wyniku kolizji auto doznało poważnych uszkodzeń, w trosce o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich taki pojazd należy niezwłocznie sprzedać.

Ceny proponowane przez osoby dzwoniące z ogłoszenia cię nie satysfakcjonują? Chcesz korzystnie sprzedać rozbite auto? Zgłoś się do naszego skupu.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem prowadzimy skup aut uszkodzonych, powypadkowych, rozbitych oraz całkowicie sprawnych. Naszą działalność prowadzimy na terenie całego Śląska. Nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Skupujemy za gotówkę auta z miast takich jak: Katowice, Jastrzębie Zdrój, Bielsko Biała, Sosnowiec, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Czechowice Dziedzice, Wodzisław Śląski, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Częstochowa, Chorzów, Będzin, Pszczyna, Zabrze, Myszków, Lubliniec, Gliwice, Bytom, Mysłowice, Rybnik, Racibórz, Jaworzno, Tychy, Bieruń, Cieszyn, Świętochłowice, Kłobuck, Żory, Mikołów, Żywiec, Zawiercie, Pyskowice, Radlin, Imielin, Skoczów, Łazy, Żarki, Czeladź, Radzionków, Ustroń, Pszów, Wojkowice, Wisła, Lędziny, Orzesze, Siewierz, Knurów, Rydułtowy.

Zadzwoń już teraz! Płacimy najlepiej w całym regionie! tel. 693 636 064

Dlaczego My

 

Jesteśmy firmą działającą w branży od wielu lat. Znamy ją na wylot dzięki czemu jesteśmy w stanie za samochód powypadkowy, uszkodzony zaproponować najlepszą cenę na rynku.

Nasz pracownik zjawi się u Ciebie z lawetą w najbliższym możliwym terminie, tak byś nie musiał martwić się, jak dostarczyć pojazd do skupu. Przywiezie ze sobą wszystkie niezbędne dokumenty, dzięki czemu formalności zostaną załatwione na miejscu. Ponadto gotówkę dostaniesz do ręki w ten sam dzień.

Co nas wyróżnia:

  • skup aut za gotówkę - pieniądze tego samego dnia,
  • skupujemy wszelkiego rodzaju marki i modele pojazdów - osobowych, dostawczych,
  • skup samochodów używanych, uszkodzonych, powypadkowych,
  • transport oraz wycena gratis,
  • obsługa w ciągu 24 godzin
  • formalności załatwiane u klienta,
  • zaświadczenie o demontażu pojazdu.

 

 

Gotówka za uszkodzone samochody

Pojazdy przez nas skupowane - osobowe dostawcze - zostają poddane recyklingowi samochodów. Oznacza to, że nasi pracownicy, z zachowaniem wszystkich przepisów związanych z bezpieczeństwem i ochroną środowiska, przeprowadzą demontaż samochodu.

 

Części używane nadające się do ponownego użycia zostaną wystawione na sprzedaż. Pozostałe trafią na złomowisko, gdzie odzyskane zostaną surowce wtórne. Oleje i płyny zostaną unieszkodliwione. Przeprowadzamy legalne złomowanie aut.

 

Skupimy każde auto niezależnie od marki, modelu czy przebiegu. Powypadkowe, uszkodzone czy po prostu używane. Dla nas stan samochodu nie ma znaczenia. Każde z nich zostanie wycenione w sposób rzetelny, dzięki czemu możesz być pewny, że otrzymasz najlepszą cenę za swoje auto.

Legalny skup pojazdów za rozsądną cenę 

Sprzedając samochód pamiętaj, by sprawdzić, czy firma prowadzi legalny skup pojazdów i że otrzymałeś potwierdzenie złomowania pojazdu. Z nami niczym nie ryzykujesz.

W chwili przekazania samochodu otrzymasz od nas zaświadczenie o demontażu pojazdu. Z tym dokumentem będziesz w stanie wyrejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji i wypowiedzieć umowę z ubezpieczycielem.