Skup aut Pszczyna - Gotówka za każde auto

Szukasz miejsca, gdzie możesz korzystnie sprzedać swoje stare, nieużywane, uszkodzone auto za gotówkę. Postaw na Auto Złom Szczerbowski! Mamy ponad 10 lat doświadczenia w branży. O naszym fachowym podejściu do sprawy świadczą tysiące zadowolonych klientów ze Śląska i Małopolski. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie, oferując ceny wyższe niż konkurencja.

W powiecie pszczyńskim zarejestrowanych jest ponad 15 tysięcy samochodów. Każdego dnia właściciele starych, uszkodzonych lub powypadkowych samochodów szukają osoby, która zechce zapłacić za ich auto.

Sprzedaj nam swój pojazd

Działamy na rynku skupu samochodów powypadkowych, uszkodzonych i używanych od 2007 roku. Tak długi okres pozwolił nam dobrze poznać specyfikę branży oraz oczekiwania klientów. Nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą wnikliwą i rzetelną wycenę pojazdu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu będziemy w stanie zaoferować ci najlepszą z możliwych cen.

Nie musisz martwić się także o transport z Pszczyny. Po auta uszkodzone przyjedzie laweta, natomiast samochody sprawne poprowadzi jeden z naszych pracowników. Sprawdź również możliwości transportu dla Auto Złom Tychy i Skup Aut Wadowice oraz innych lokalizacji z województwa śląskiego i małopolskiego.

Skup aut powypadkowych Śląsk

Skup samochodów za gotówkę

Zastanawiasz się czy sprzedać nam samochód? Oto garść korzyści, które przekonają cię do tego, że warto nawiązać z nami współpracę.

Auta skupujemy za gotówkę. W dniu, w którym przyjadą do Ciebie nasi fachowcy, otrzymasz należną kwotę za pojazd. Bez żadnych kruczków.

Odbierzemy od Ciebie samochód całkowicie za darmo. W przypadku samochodów uszkodzonych i powypadkowych nie musisz martwić się o opłacenie lawety. Skupujemy pojazdy niezależnie od ich marki oraz rodzaju, mogą to być samochody terenowe, limuzyny, sedan, hatchback czy nawet fastback.

Wraz ze sprzedażą pojazdu otrzymasz od nas zaświadczenie o demontażu pojazdu. Dzięki niej będziesz w stanie wyrejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji i wypowiedzieć umowę u ubezpieczyciela.

Najkorzystniejsza oferta dla Ciebie

Chcesz sprzedać jak najszybciej auto za gotówkę? Nie trać czasu na klientów z ogłoszeń ani sprzedawców w komisach! Auto Złom Szczerbowski załatwi wszystkie formalności w przeciągu 24 godzin.

Zadzwoń do nas już dziś! 693 636 064

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń do nas. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przygotowanie lepszej oferty niż konkurencyjne firmy z tej branży.

Zobacz także: Auto Złom Pszczyna