Szanowni Państwo,

Z dniem 1 stycznia 2016 r. wchodzą w życie przepisy. Zgodnie z nimi następuje zniesienie opłaty recyklingowej. Niosą jednak ze sobą inne obowiązki dla wprowadzających pojazdy. Nakładają na producentów, importerów i innych wprowadzających pojazd obowiązek zapewnienia sieci zbierania pojazdów. Obowiązek ten dotyczy więc podmiotów sprowadzających pojazdy używane.

Zgodnie z przepisami umowa ta powinna zostać zawarta do 22 stycznia 2016 roku.

Wielkość sieci zbierania pojazdów zależna jest od liczby pojazdów wprowadzanych przez przedsiębiorstwo wprowadzające pojazdy. Podmioty wprowadzające nie więcej niż 1000 pojazdów rocznie powinny zapewnić istnienie sieci składającej się z co najmniej 3 stacji demontażu, położonych w różnych miejscowościach na terytorium kraju.

Nasza stacja demontażu pojazdów oferuje Państwu zapewnienie kompletnej sieci demontażu pojazdów. W ramach usługi oferujemy podpisanie kompleksowej umowy na 12 miesięcy za symboliczną stawkę:

3 zł za każdy wprowadzany pojazd

ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW

Płatność następuje z góry podczas podpisania umowy na podstawie szacunkowego określenia liczby wprowadzanych pojazdów przez samego wprowadzającego. Szacunkowa liczba pojazdów zawarta jest w umowie. Jeśli liczba ta wzrośnie w trakcie roku, do umowy zostanie stworzony aneks i pobrana opłata za kolejne samochody.

W celu podpisania umowy prosimy o kontakt:

tel. 730 186 141

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zachęcamy do kontaktu importerów z całej Polski!